w dniu 24.10.2019 r.

na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych, po raz kolejnym odbyła się akcja honorowego oddawania krwi „Krew darem życia”. Podczas wydarzenia zarejestrowano 66 potencjalnych dawców, z których 52. oddało krew. oddano 23 litry krwi .Serdecznie dziękujemy!

Wszystkie osoby, które chciałby dołączyć do grona honorowych dawców krwi, zapraszamy do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Jagiellońskiej 66.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Informujemy, że na wszystkich kierunkach studiów prowadzonych na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych, wszystkie zajęcia w semestrze zimowym roku akad. 2020/2021 odbywają się w trybie zdalnym. Ponadto informujemy, że administracja Wydziału pracuje bez zmian, w trybie stacjonarnym, prosimy jednak, by wszelkie sprawy, które na to pozwalają, załatwiać telefonicznie lub e-mailowo, celem ograniczenia kontaktów.