W dniu 26 marca 2014 r. Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu przy Wydziale Zarządzania  i Administracji odbyła się  DEBATA UKRAIŃSKA, w której uczestniczyli przedstawiciele najważniejszych polskich partii politycznych: Platformę Obywatelską reprezentował poseł na Sejm Artur Gierada, Prawo i Sprawiedliwość- Maria Zuba, Polskie Stronnictwo Ludowe poseł do Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski, Sojusz Lewicy Demokratycznej –posłanka do Parlamentu Europejskiego prof. Joanna Senyszyn.

Organizatorem spotkania byli: Dyrektor Instytutu Nauk Politycznych prof. UJK dr hab. Kazimierz Kik oraz SKN Homo Politicus.
Gospodarz spotkania: Dziekan WZiA prof. UJK dr hab. Wojciech Saletra

Informujemy, że na wszystkich kierunkach studiów prowadzonych na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych, wszystkie zajęcia w semestrze zimowym roku akad. 2020/2021 odbywają się w trybie zdalnym. Ponadto informujemy, że administracja Wydziału pracuje bez zmian, w trybie stacjonarnym, prosimy jednak, by wszelkie sprawy, które na to pozwalają, załatwiać telefonicznie lub e-mailowo, celem ograniczenia kontaktów.
Czcionka
Wysoki kontrast