Konkurs

Stwórz logo na konkurs Athena 2021

 

Stwórz logo projektu i pojedź z nami na Azory!

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego logotypu dla projektu międzynarodowego ATHENA współfinansowanego z programu Horizon 2020, w którym UJK pełni rolę partnera.
Prace (gif. png. Jpg). wraz z formularzem zgłoszeniowym będącym częścią regulaminu konkursowego można nadsyłać do 31 maja br na adres: athena.logo.competition@gmail.com
W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, wyłącznie studenci Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Nagrodą jest sfinansowanie kosztów wyjazdu na spotkanie projektowe, które odbędzie się na Azorach w 2022 roku.

Więcej informacji nt. projektu na stronie Horyzont 2020

Osoby do kontaktu: dr Ana Kaminska (ana.kaminska@ujk.edu.pl), dr Joanna Rudawska (joanna.rudawska@ujk.edu.pl)

Logo projektu Horyzont 2020 - Flaga Unii

Regulamin Konkursu

 

Informujemy, że na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych zajęcia w semestrze letnim roku akad. 2020/2021 będą odbywały się w trybie zdalnym. Wyjątek stanowi kierunek Kryminologia stosowana - dwa przedmioty (laboratoria) na trzecim roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych: 1) Technologia i analiza materiałów kryminalistycznych oraz 2) Techniki molekularne w kryminalistyce – będą prowadzone metodą tradycyjną (kontakt bezpośredni) w siedzibie Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK. Ponadto informujemy, że administracja Wydziału pracuje bez zmian, w trybie stacjonarnym, prosimy jednak, by wszelkie sprawy, które na to pozwalają, załatwiać telefonicznie lub e-mailowo, celem ograniczenia kontaktów.

Czcionka
Wysoki kontrast