WYDZIAŁOWA KOMISJA DS. JAKOŚCI KSZTAŁCENIA

Wydziałowa Komisja ds. Kształcenia (WKK) na kadencję 2020-2024

  1. dr Magdalena Molendowska-Przewodnicząca WKK – prodziekan ds. kształcenia
  2. dr Hubert Kaczmarczyk – zastępca dyrektora Instytutu Nauk Prawnych ds. kształcenia
  3. dr Witold Sokała – zastępca dyrektora Instytutu Stosunków Międzynarodowych i  Polityk Publicznych ds. kształcenia
  4. dr Joanna Rogalska – zastępca kierownika Katedry Ekonomii i Finansów ds. kształcenia
  5. dr Tomasz Jarocki – zastępca kierownika Katedry Nauk o Bezpieczeństwie ds. kształcenia
  6. dr Anna Krzysztofek – Pełnomocnik Rektora ds. kształcenia w Katedrze Zarządzania
  7. dr Anna Kanarek-Równicka – n-l akademicki (reprezentant kierunku Administracja)
  8. dr Martyna Ostrowska – n-l akademicki (reprezentant kierunku Bezpieczeństwo narodowe)
  9. dr Monika Stachowicz – n-l akademicki (reprezentant kierunku Ekonomia)
  10. dr Małgorzata Garstka – n-l akademicki (reprezentant kierunku Finanse i rachunkowość)
  11. dr Ryszard Mochocki – n-l akademicki (reprezentant kierunku Kryminologia stosowana)
  12. dr Paweł Górski – n-l akademicki (reprezentant kierunku Logistyka)
  13. dr Karolina Pałka-Suchojad – n-l akademicki (reprezentant kierunku Politologia)
  14. dr Krzysztof Sielski – n-l akademicki (reprezentant kierunku Prawo)
  15. dr Aleksandra Kusztal – n-l akademicki (reprezentant kierunku Studia skandynawskie)
  16. dr Katarzyna Gruszko – n-l akademicki (reprezentant kierunku Stosunki międzynarodowe)
  17. dr hab. prof. UJK-Lucyna Rajca – n-l akademicki (reprezentant kierunku Zarządzanie w politykach publicznych)
  18. dr Kamil Wiśniewski – n-l akademicki (reprezentant kierunku Zarządzanie)
  19. Karolina Fornalska – student kierunku Administracja (wskazany przez WOSS)
  20. Patrycja Szwaczka – student kierunku Bezpieczeństwo narodowe (wskazany przez WOSS)
  21. Marcin Stypa – student kierunku Ekonomia (wskazany przez WOSS)
  22. Agata Trybek – student kierunku Finanse i  rachunkowość (wskazany przez WOSS)
  23. Dominika Stachowicz – student kierunku Kryminologia stosowana (wskazany przez WOSS)
  24. Vlad Kozubenko – student kierunku Logistyka (wskazany przez WOSS)
  25. Miłosz Malec – student kierunku Politologia (wskazany przez WOSS)
  26. Klaudia Alzak – student kierunku Prawo (wskazany przez WOSS)
  27. Weronika Jakubowska – student kierunku Studia skandynawskie (wskazany przez WOSS)
  28. Kaja Chodurska – student kierunku Stosunki międzynarodowe (wskazany przez WOSS)
  29. Adam Woźnica – student kierunku Zarządzanie (wskazany przez WOSS)
  30. płk. dr inż. Paweł Chabielski, Komendant Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych – przedstawiciel interesariuszy zewnętrznych dla kierunku Bezpieczeństwo narodowe
  31. mgr Agata Wojda, Centrum Innowacji i Transferu Technologii – przedstawiciel interesariuszy zewnętrznych dla kierunku Stosunki międzynarodowe, Politologia, Studia skandynawskie
  32. mgr-Krzysztof Falana Mec. Kancelaria adwokacka – przedstawiciel interesariuszy zewnętrznych dla kierunków: Administracja, Kryminologia stosowana i Prawo
  33. dr Monika Knefel Europejski Instytut Badań Inteligentnych Specjalizacji -przedstawiciel interesariuszy zewnętrznych dla kierunków: Ekonomia, Finanse i rachunkowość
  34. mgr Dominik Kraska – przedstawiciel interesariuszy zewnętrznych dla kierunków: Logistyka, Zarządzanie
  35. dr hab. prof. UJK – Agnieszka Żywicka prodziekan ds. studenckich-osoba wskazana przez dziekana

Wsparcie administracyjne prac WKK  mgr Katarzyna Krzak.

Zespół Ewaluacji Jakości Kształcenia na Wydziale (ZEJK) na kadencję 2020-2024

Skład  ZESPOŁU:Koordynator ZESPOŁU: dr Tomasz Jarocki

  1. dr Stanisław Paruch-n-l akademicki – kierunek Administracja (wskazany przez dziekana)
  2. dr Martyna Ostrowska-n-l akademicki – kierunek Bezpieczeństwo narodowe (wskazany przez dziekana)
  3. dr Edyta Łyżwa-n-l akademicki – kierunek Ekonomia (wskazany przez dziekana)
  4. dr Katarzyna Chojnacka-n-l akademicki – kierunek Finanse i rachunkowość (wskazany przez dziekana)
  5. dr Ryszard Mochocki-n-l akademicki – kierunek Kryminologia stosowana (wskazany przez dziekana)
  6. dr Aleksandra Zaleśna-n-l akademicki – kierunek Logistyka (wskazany przez dziekana)
  7. dr Radosław Kubicki-n-l akademicki – kierunek Politologia (wskazany przez dziekana)
  8. dr Łukasz Pikuła-n-l akademicki – kierunek Prawo (wskazany przez dziekana)
  9. dr Ireneusz Ciosek-n-l akademicki – kierunek Stosunki międzynarodowe (wskazany przez dziekana)
  10. mgr Sylwia Hlebowicz-n-l akademicki – kierunek Studia skandynawskie (wskazany przez dziekana)
  11. dr Monika Stelmaszczyk-n-l akademicki – kierunek Zarządzanie (wskazany przez dziekana)

Informujemy, że na wszystkich kierunkach studiów prowadzonych na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych, wszystkie zajęcia w semestrze zimowym roku akad. 2020/2021 odbywają się w trybie zdalnym. Ponadto informujemy, że administracja Wydziału pracuje bez zmian, w trybie stacjonarnym, prosimy jednak, by wszelkie sprawy, które na to pozwalają, załatwiać telefonicznie lub e-mailowo, celem ograniczenia kontaktów.
Czcionka
Wysoki kontrast