most_logo_br

MOST to program mobilności studentów i doktorantów. Od 1999 r. cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, umożliwiając studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednej z ponad dwudziestu, polskich uczelni partnerskich.

 

Udział w Programie jest bezpłatny i niezależny od trybu studiów.

 

O miejsce z MOST-owej oferty mogą się ubiegać :

– studenci po ukończeniu drugiego semestrujednolitych studiów magisterskich;

– studenci po ukończeniu drugiego semestru studiów na studiach I stopnia;

– studenci po ukończeniu pierwszego semestru na studiachII stopnia;

– doktoranci po ukończeniu pierwszego roku studiów doktoranckich.

 

Rekrutacja na MOST odbywa się dwa razy w roku:

– od15 kwietnia do 15 maja (rekrutacja na semestr zimowy i cały rok akademicki)

– od31 października do 30 listopada(rekrutacja na semestr letni)

W tych okresach na stronie internetowej Programu aktywny jest link https://most.uka.uw.edu.pl/, umożliwiający zapoznanie się z aktualną ofertą MOST-u oraz założenie konta w systemie IRK MOST, za pośrednictwem którego dokonuje się rejestracji i uzyskuje status osoby ubiegającej się o udział w Programie MOST.

Wszelkie szczegóły na temat Programu dostępne są na www.most.amu.edu.pl

 

MYŚLISZ, ŻE MOST NIE JEST DLA CIEBIE, BO JUŻ BYŁAŚ/EŚ NA ERASMUSIE? TO ŻADNA PRZESZKODA! ZASADA DZIAŁA TEŻ W DRUGĄ STRONĘ – FAKT, ŻE WYBIERZESZ SIĘ NA MOST, NIE ZDYSKWALIFIKUJE CIĘ PRZY UBIEGANIU SIĘ O MIEJSCE Z OFERTY ERASMUS.

 

– KARTA OBIEGOWA UCZESTNICZKI/UCZESTNIKA PROGRAMU „MOST”

Informujemy, że na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych zajęcia w semestrze letnim roku akad. 2020/2021 będą odbywały się w trybie zdalnym. Wyjątek stanowi kierunek Kryminologia stosowana - dwa przedmioty (laboratoria) na trzecim roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych: 1) Technologia i analiza materiałów kryminalistycznych oraz 2) Techniki molekularne w kryminalistyce – będą prowadzone metodą tradycyjną (kontakt bezpośredni) w siedzibie Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK. Ponadto informujemy, że administracja Wydziału pracuje bez zmian, w trybie stacjonarnym, prosimy jednak, by wszelkie sprawy, które na to pozwalają, załatwiać telefonicznie lub e-mailowo, celem ograniczenia kontaktów.

Czcionka
Wysoki kontrast