Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie charytatywnym na rzecz półtorarocznej Hani Terleckiej. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 28 stycznia o godzinie 18.00 w Studenckim Klubie Wspak.

 

Wystąpią soliści z Katedry Muzyki UJK, a licytacje poprowadzi Jarosław „Foka” Bukowski. Będzie można nabyć m.in. dzieła sztuki stworzone przez studentów i pracowników Instytutu Sztuk Wizualnych oraz wiele innych atrakcyjnych przedmiotów.

Jeśli chcieliby Państwo przekazać coś na licytację, prosimy o kontakt z Biurem Rektora, pokoje nr 114, 115, 116 w budynku Rektoratu przy ulicy Żeromskiego 5.

W planach są jeszcze zbiórki pieniędzy do puszek podczas wydarzeń sportowych – mecze drużyn AZS rozgrywki II ligi koszykówki ( 1 i 15 lutego) oraz I ligi piłki ręcznej (9 i 15 lutego).

 

Hania Terlecka choruje na nowotwór złośliwy splotu naczyniowego. Jedyną nadzieją na uratowanie życia dziewczynki jest leczenie w Stanach Zjednoczonych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu różnych firm, instytucji i osób prywatnych udało się już zebrać ponad 4 miliony złotych.

Więcej na: www.siepomaga.pl/walka-hani

Informujemy, że na wszystkich kierunkach studiów prowadzonych na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych, wszystkie zajęcia w semestrze zimowym roku akad. 2020/2021 odbywają się w trybie zdalnym. Ponadto informujemy, że administracja Wydziału pracuje bez zmian, w trybie stacjonarnym, prosimy jednak, by wszelkie sprawy, które na to pozwalają, załatwiać telefonicznie lub e-mailowo, celem ograniczenia kontaktów.
Czcionka
Wysoki kontrast